MR

 MR, de medezeggenschapsraad van de Driestam, bestaat momenteel uit 5 ouders en 5 teamleden:

Anna

Jasper

Jeroen

Klaartje

Tjark

 

Betty Edith Marjan Pieter  Pietje

 

ouders

 Anna Vilanova Bartroli

avilanova02@gmail.com

 Jasper Simons

j.a.f.m.simons@gmail.com

 Jeroen Kwak

pepers@gmail.com

 Klaartje Jobsis (secretaris)

klaartjejobsis@gmail.com

 Tjark Vredeveld (voorzitter)

tjarkv@yahoo.com

teamleden

 Betty Feyen

b.feyen@bs-driestam.nl

 Edith Linssen

e.linssen@bs-driestam.nl

 Marjan Pontenagel

m.pontenagel@bs-driestam.nl

 Pieter de Haas

p.dehaas@bs-driestam.nl

 Pietje van den Heuvel

p.vandenheuvel@bs-driestam.nl

Contact? Stuur een mailtje naar MR@bs-driestam.nl 

 

In de hal van de school hangt een poster met de adressen van de MR-leden.

De notulen van de MR:

2018-03-20 notulen mr bekijk
2018-01-30 notulen mr bekijk
2017-12-19 notulen mr bekijk
2017-11-21 notulen mr bekijk
Jaarverslag 2016-2017 bekijk
2017-10-24 notulen mr bekijk
2017-09-21 notulen mr bekijk

 

 

 

 

 

GMR

Ritsjert Cornelissen (rcornelissen@twinfield.com) zit in de GMR. Dit is de gemeenschappelijke MR van Salto.
Hij woont bijna alle MR vergaderingen bij. Op deze manier blijft hij op de hoogte van alles wat er binnen de MR speelt.