Het team

Directie

Annemarie van Zoest

Directeur

E-mail: annemarie.vanzoest@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marc van de Laar

bouwleider MB - BB / stamgroepleider bovenbouw (6-7)

E-mail: m.vandelaar@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Op maandag en woensdag ambulant

Op donderdag en vrijdag stamgroepleider groep 6-7

Marloes Lieftink

bouwleider onderbouw / stamgroepleider onderbouw (1-2)

E-mail: m.lieftink@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do

di en wo: groep 1-2

do: ambulant bouwleider

Lony Bert

interne begeleiding (IB) MB - BB / rekencoördinator

E-mail: l.bert@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Ingrid Hofs

interne begeleiding (IB) onderbouw

E-mail: i.hofs@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do

Team

Hanny Theunissen

stamgroepleider bovenbouw (8)

E-mail: h.theunissen@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Donderdag: gedragsspecialist

 

Anja Stroetinga

stamgroepleider middenbouw/beheerder ICT

E-mail: a.stroetinga@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - vr

dinsdag: ICT

vrijdag: groep 4-5

 

Merel van den Boom

stamgroepleider bovenbouw (8)

E-mail: m.vandenboom@bs-driestam.nl

Werkdagen: do - vr

Mijntje Houët

stamgroepleider bovenbouw (6-7)

E-mail: m.houet@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Nicole Neggers

stamgroepleider onderbouw (3) & middenbouw (4-5)

E-mail: n.neggers@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - do - vr

ma om de week: groep 4-5

do en vr: groep 3

 

Renske Brouwer

stamgroepleider middenbouw (4-5)

E-mail: r.brouwer@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Anneloes van Gelder

stamgroepleider middenbouw (4-5)

E-mail: a.vangelder@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

 

 

Marjan Pontenagel

stamgroepleider middenbouw (4-5)

E-mail: m.pontenagel@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Pieter de Haas

stamgroepleider middenbouw (4-5)

E-mail: p.dehaas@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Sietske Tuip

stamgroepleider onderbouw (1-2)

E-mail: s.tuip@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Edith Linssen

stamgroepleider onderbouw (1-2)

E-mail: e.linssen@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Kim van der Beek

stamgroepleider onderbouw (3)

E-mail: k.vanderbeek@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Pietje van den Heuvel

stamgroepleider onderbouw (1-2) / coördinator VVE

E-mail: p.vandenheuvel@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Sandra Timmers

stamgroepleider onderbouw (3)

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marion van Gennip

stamgroepleider onderbouw (1-2) / coördinator bibliotheek

E-mail: m.vangennip@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Jessica Overeem

stamgroepleider onderbouw (1-2)

E-mail: j.overeem@bs-driestam.nl

Werkdagen: do - vr

Erwin Schonenburg

conciërge Driestam / Dikkie & Dik

E-mail: e.schonenburg@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Dorien van Tuijl

stamgroepleider

E-mail: d.vantuijl@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Marian Wijn

administratief medewerker

E-mail: m.wijn@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo

Laura Poelman

stamgroepleider bovenbouw (6-7)

E-mail: laura.poelman@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Joy van der Beek

stamgroepleider bovenbouw (6-7)

E-mail: joy.vanderbeek@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Eline Ambaum

stamgroepleider bovenbouw (8)

E-mail: eline.ambaum@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Malon Arends

stamgroepleider onderbouw

Werkdagen: ma - di - do - vr

Bart Scheer

Gymdocent

E-mail: bart.scheer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do

Karin Hendrix

Onderwijsassistent MB/BB

E-mail: karin.hendrix@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Jolanda Heijwegen

Onderwijsassistent OB

E-mail: jolanda.heijwegen@bs-driestam.nl