Het team

Directie

Annemarie van Zoest

Directeur

E-mail: annemarie.vanzoest@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marc van de Laar

bouwleider MB - BB / leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: m.vandelaar@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Op maandag en woensdag ambulant

Op donderdag en vrijdag leerkracht groep 6-7

Lony Bert

interne begeleiding (IB) MB - BB / rekencoördinator

E-mail: l.bert@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Ingrid Hofs

interne begeleiding (IB) onderbouw

E-mail: i.hofs@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do

Marloes Lieftink

bouwleider onderbouw / leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: m.lieftink@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

ambulant: maandagochtend en donderdagochtend

groep 1-2: di-wo

 

Team

Hanny Theunissen

leerkracht bovenbouw (8)

E-mail: h.theunissen@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Anja Stroetinga

leerkracht middenbouw

E-mail: a.stroetinga@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - vr

 

 

Merel van den Boom

leerkracht bovenbouw (8)

E-mail: m.vandenboom@bs-driestam.nl

Werkdagen: do - vr

Mijntje Houët

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: m.houet@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di

Nicole Neggers

leerkracht onderbouw (3) & middenbouw (4-5)

E-mail: n.neggers@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - do - vr

 

 

Renske Brouwer

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: r.brouwer@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Anneloes van Gelder

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: a.vangelder@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

 

 

Marjan Pontenagel

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: m.pontenagel@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Pieter de Haas

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: p.dehaas@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Emdée Withaar

E-mail: e.withaar@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - vr

Sietske Tuip

leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: s.tuip@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Edith Linssen

leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: e.linssen@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Kim van der Beek

leerkracht onderbouw (3)

E-mail: k.vanderbeek@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Antine Wieringa

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: antine.wieringa@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma

Pietje van den Heuvel

leerkracht onderbouw (1-2) / coördinator VVE

E-mail: p.vandenheuvel@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Sandra van Grinsven

leerkracht onderbouw (3)

E-mail: s.vangrinsven@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marion van Gennip

leerrkacht onderbouw (1-2) / coördinator bibliotheek

E-mail: m.vangennip@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Jessica Overeem

leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: j.overeem@bs-driestam.nl

Werkdagen: do - vr

Erwin Schonenburg

conciërge Driestam / Dikkie & Dik

E-mail: e.schonenburg@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Dorien van Tuijl

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: d.vantuijl@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marian Wijn

administratief medewerker

E-mail: m.wijn@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo

Laura Poelman

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: laura.poelman@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Joy van der Beek

Leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: joy.vanderbeek@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Eline Ambaum

Leerkracht bovenbouw (8)

E-mail: eline.ambaum@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Malon Arends

Leerkracht onderbouw

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr